گاف عجیب باشگاه خبرنگاران جوان درباره زنان پیشمرگه کُرد در میدان جنگ با داعش

اگر به تصاویر زنان مبارز در برابر داعش توجه شود میزان رنج و مشقت از چهره و رخسار آنان چنان هویداست که جایی برای رنگ و لاک روغنی وجود ندارد.

به گزارش کُردتودی، سایت باشگاه خبرنگاران جوان در 2 فروردین گزارشی با کد خبری ۵۵۴۲۹۷۱ را تحت عنوان « زنان پیشمرگه در میدان جنگ با داعش، نوروز را جشن گرفتند+تصاویر» به بررسی خبری به نقل از «دیلی میل» پرداخته و بدون آنکه به محتویات تصاویر و اشخاصی که در عکس ها دیده می شوند توجه نماید، در کمال تعجب برپایی جشن نوروز نیروهای حزب منحله دمکرات را به جای پیشمرگه های کُرد عراقی و سوری جا زده و از شرف و توان دفاعی آنان در میانه زندگی مشقت بار سخن گفته است.
 
شاید آوردن چند تصویر و مطلب خبری از اینجا و آنجا برای «دیلی میل» مهم نباشد، اما برای سایت ایرانی باشگاه خبرنگاران جوان که احتمالا دارای بیشترین خبرنگار در زمینه های مختلف سیاسی، بین الملل، اجتماعی و.. می باشد، انتشار عکس هایی که زمینه آن تصویر دبیرکل حزب منحله دمکرات «عبدالرحمان قاسملو» می باشد و همان تصویر بر سینه نیروی پیشمرگه دیده می شود، قابل توجیه نباشد.
 
نکته دیگر آرایش غلیظ زنان و مشق مصنوعی با تفنگ است که در تصاویر به خوبی عیان می سازد که این افراد نه تنها پیشمرگه  میدان نبرد با داعش نیستند، بلکه صرفا از کنام خویش خارج شده تا چند تصویر تبلیغاتی و گول زننده را  منتشر نموده، صرفا اعلام موجویت نمایند و بس؛ وگرنه اگر به تصاویر زنان مبارز در برابر داعش توجه شود میزان رنج و  مشقت از چهره و رخسار آنان چنان هویداست که جایی برای رنگ و لاک روغنی وجود ندارد.   
 

کد خبر : 14779لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

این خبر رو هم ببینید

دلنوشته عبدالسلام كريمي در پي شهادت رئيس‌جمهوري اسلامي ايران و هيأت همراه

سقوط بالگرد حامل آيت‌الله رئيسي؛ خادم محبوب مردم ايران، دكتر امير عبدالهيان؛ ديپلمات نجيب، آیت‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *