گزارش خبرنگار اعزامی برنا به برزیل تکاپوی ایرانی‌ها برای بازی با آرژانتین/ سرقت از نماینده سفارت در بلوهوریزنته

ایرانی‌های حاضر در شهر بلوهوریزنته در تکاپو هستند تا در بازی با آرژانتین به بهترین نحو ممکن تیم ملی کشورمان را تشویق کنند

۱۳۹۳ شنبه ۳۱ خرداد ساعت 03:14
به گزارش خبرنگار برنا از برزیل، ایرانی های حاضر در برزیل که برای تماشای دیدار فردا شب تیم های ملی ایران و آرژانتین خودشان را به شهر بلوهوریزنته رسانده اند برای بازی فردای تیم ملی لحظه شماری می کنند.
طرفداران تیم ملی فوتبال در تلاش هستند تا با تهیه پیراهن تیم ملی و پرچم ایران نسبت به بازی اول حضور باشکوه تری در ورزشگاه داشته باشند.
*اگرچه پلیس برزیل با جدیت خاصی سعی در تامین امنیت محیط های عمومی برزیل دارد اما خبرها حکایت از سرقت در متروها و اماکن عمومی دارد. یکی از نمایندگان سفارت ایران در برزیل که مسئولیت هماهنگی امور مربوط به خبرنگاران را بر عهده دارد، در متروی شهر بلوهوریزنته مورد دستبرد سارقین و جیب برها قرار گرفت.
*رسانه های آرژانتینی و سایر کشورهای خارجی استقبال چشمگیری از بازی ایران و آرژانتین داشته اند و البته بیشتر روی بحث اختلاف لیونل مسی با کادر فنی آرژانتین زوم کرده اند.
*اگرچه پیش بینی هواشناسی برزیل این بوده که بازی ایران و آرژانتین در هوایی نیمه ابری و احتمالا زیر بارش رگبار پراکنده برگزار می شود، اما یک روز قبل از این مسابقه هوای بلوهوریزنته کاملا آفتابی است.
*در سطح شهر بلوهوریزنته بسیاری از هواداران آرژانیتن با پیراهن و پرچم کشورشان در حال تردد هستند.

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *