خانه / ورزشی / گفتگو با ورزشکار جوان کردستانی/داشتن مدرک مربیگری ۵ رشته ورزشی

گفتگو با ورزشکار جوان کردستانی/داشتن مدرک مربیگری ۵ رشته ورزشی

میلاد حبیب نژاد متولد سال ۶۹ فارغ التحصیل رشته مهندسی آب و خاک از دانشگاه پیام نور مرکز سنندج در حال حاضر مدرک مربی گری چند رشته ورزشی از جمله تکواندو, کاراته, کیک‌بوکسینگ , موتای و دفاع شخصی را دارد

دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ / ۱۱:۰۸|کد خبر : ۳۳۷۵|گروه : دانشگاهی
 
میلاد حبیب نژاد متولد سال ۶۹ فارغ التحصیل رشته مهندسی آب و خاک از دانشگاه پیام نور مرکز سنندج در حال حاضر مدرک مربی گری چند رشته ورزشی از جمله تکواندو, کاراته, کیک‌بوکسینگ , موتای و دفاع شخصی را دارد.
 
به گزارش کرددانش،میلاد حبیب نژاد متولد سال ۶۹ فارغ التحصیل رشته مهندسی آب و خاک از دانشگاه پیام نور مرکز سنندج است, از کودکی علاقه خاصی به ورزش داشته و از دیر زمانی همواره شوق و یادگیری فنون ورزش شرقی را در ذهنش پرورانیده است.
 
میلاد حبیب نژاد نه تنها توانسته این آرزو را واقعیت بخشد بلکه خیلی فراتر هم رفته است,  او در حال حاضر مدرک  مربی گری چند رشته ورزشی از جمله تکواندو, کاراته, کیک‌بوکسینگ , موتای و دفاع شخصی را دارد.
 
در کارنامه ورزشی این دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز سنندج , کسب سهمیه قهرمانی مسابقات جهانی آنتالیا ترکیه در کیک‌بوکسینگ  , کسب جام کاپ آزاد مسابقات فدراسیون کاراته ایران در سال ۹۰, مدال نقره مسابقات دانشجویی کل کشور در رشته تکواندو, مدال نقره مسابقات MMA مبارزات آزاد در سال ۹۰ وچندین و چند مقام دیگر در سطح کشوری و استانی و دانشگاهی و …وجود دارد.
 
حبیب نژاد گفت: انگیزه ام در ابتدا داشتن بدنی سالم بود اما چون با جدیت و هدفمند ورزش می کردم و سعی داشتم ورزشکار فنی و تکنیکی خوبی باشم لذا به مربیگری و داوری و قهرمانی هم دست یافتم.
 
این قهرمان ورزشی استان کردستان در کنار مدرک مربی گری, مدرک داوری کاراته درجه سه ملیو کیک‌بوکسینگ درجه ۳ را نیز دارد.
 
البته میلاد حبیب نژاد کمربند مشکی دان ۳ فدرال و دان ۲ در تکواندو, کمربند دان یک کیک‌بوکسینگ  و مدرک بادیگاردی C, B ,A اینترنشال را نیز دارد.
میگوید: در زمان دانشجویی کسب سهمیه المپیاد دانشجویی در رشته تکواندو و مقام نقره المپیاد دانشجویی را بدست آورده است, و در سال ۹۰ در مسابقات بین المللی بندر ماهشهر در رشته کاراته مدال طلا را کسب کرده است.
ادامه میدهد: با ورزش کردن علاوه بر سلامت جسمی, سلامت روحی را نیز کسب می کنم و در جامعه ای که سرشاز از آسیب های اجتماعی است من با ورزش کردن آرامش روحی و فکری دارم.
 
این رزشکار جوان سنندجی یادآور میشود: در دوران دانشجویی برای حضور در برخی تمرینات و مسابفات مجبور بودم از برخی کلاس های درس بگذرم  و در کنار آن هم دوری خانواده را نیز تحمل کنم.
 
میلاد حبیب نژاد افزود: برای رسیدن به مقام های قهرمانی باید یک ورزشکار در کنار تمرینات رشته تخصصی خود, در برخی رشته های مادر مثل دو, بدنسازی, آمادگی جسمانی و … تمرین داشته باشد که برای انجام آنها نیاز به سالن و باشگاه و در نهایت صرف هزینه و پول است و وقتی که منبع درآمدی خاصی نداشته باشید مطمئنا تا مرحله ای می توانید موفق باشید و جلو بروید و بیشتر از آن نه.
 
وی ادامه می دهد: وقتی ورزشکار پول نداشته باشید حتی اگر پشتکار و اراده فولادین نیز داشته باشیم از یک مرحله به بعد دیگر نمیتوانی رشد کنی چون ورزشکار جدای از اینکه باید بدن آماده ای داشته باشد باید فکر آرامی نیز داشته باشد ولی وقتی نمیتواند هزینه هایی که لازم و ضروری است را پرداخت کند روی روح,روان, فکر,تمرین, انگیزه و …. ورزشکار تاثیر می گذارد و همین باعث عدم حرکت روبه جلو آن میشود.
 
میلاد حبیب نژاد ادامه میدهد:  با توجه به اینکه استان کردستان پتانسیل و ظرفیت های بالایی در بحث ورزش های رزمی دارد اما حمایت خوبی نمیشود و کل حمایت هیئت های ورزشی به برگزاری یک اردوی آمادگی آن هم در سطح استانی و در نهایت اعزام ورزشکار به مسابقات محدود میشود, البته اسپانسر و حامی هم در استان وجود ندارد و همین باعث دلزدگی ورزشکاران استان شده است, شاید باور نکنید برای اکثر مسابقات من و هم تیمی هایم مجبور شدیم از جیب خودمان هزینه کنیم.
 
وی در پایان گفت: جوانان ما باید زمانی که اوج بازآوری و توان ورزشی را دارد نهایت استفاده را از نیرو و توان جوانی در بحث ورزش داشته باشند هر چند بعد از ان هم می توانند ورزش کنند اما به آن کیفیت اولیه نمیرسد.

شناسه خبر : 10555

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهارده =