خانه / اجتماعی / یکصدا، در محکومیت هتک حرمت    

یکصدا، در محکومیت هتک حرمت    

راهپیمایی محکومیت اقدام موهن نشریه فرانسوی در هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) پس از نماز جمعه در تهران و دیگر شهرهای کشورمان برگزار شد

۱۳۹۳۱۱۰۳ – ۳:۲۳ PM
به گزارش واحد مرکزی خبر، در این راهپیمایی نمازگزاران با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون یا محمد رسول الله، فداییان پیامبر اعظم و مرگ بر آمریکا و اسرائیل، انزجار خود را از توهین به مقدسات اسلامی ابراز داشتند.
 
نمازگزاران جمعه قم هم برای دفاع از ساحت قدسی نبی گرامی اسلام راهپیمایی  کردند.
 
مردم انقلابی قم امروز پس از اقامه نماز جمعه با برپایی راهپیمایی اقدام موهن نشریه فرانسوی در توهین به مقدسات اسلامی و ساحت قدسی پیامبر اعظم  (ص) محکوم کردند.
 
هزاران نمازگزار زن و مرد پس از اقامه نماز جمعه این هفته مشهد  با بر پایی راهپیمایی و سردادن شعارهای ضد استکباری اهانت به پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند .
 
این راهپیمایان در حالیکه پوسترها و عکسهایی را در حمایت از ساحت مقدس رسول اکرم (ص) در دست داشتند مسیر باب الجواد حرم مطهر رضوی تا چهار راه شهداء را پیاده پیمودند .
 
مردم استان اصفهان نیز امروز پس از اقامه نماز جمعه همزمان و متحد با سراسر کشور  خشم و انزجار خود، از اقدام موهن مجله شارلی ابدو را اعلام و هر گونه توهین به پیامبر عظیم الشان و دین مبین اسلام را محکوم کردند.
 
حاضران در این راهپیمایی با بیان قطعنامه ای در شش بند اهانت به ساحت پیامبر را  اقدامی سخیف و نقشه شوم آمریکا و رژیم صهیونیستی اعلام کردند.
 
مردم مومن ودوستدار پیامبراعظم استان زنجان هم امروز پس از اقامه نماز وحدت بخش جمعه  در اعتراض به هتک  حرمت  به ساحت مقدس پیامبر مهربانی ها، راهپیمایی کردند.
 
راهپیمایان در سراسر استان زنجان این نوع حرکات ناشایست را حاصل جهل عده ای نسبت به آموزه های دینی پیامبر اعظم الهی دانستند .
 
مردم شیراز با شرکت در راهپیمایی گسترده  هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.
 
مردم شیراز امروز پس از اقامه نماز جمعه با سردادن شعار های الله اکبر، لبیک یا محمد، مرگ بر اسرائیل  ، مرگ بر آمریکا مرگ بر فرانسه انزجار خود را به دشمنان اسلام اعلام کردند.
 
مردم مومن دارالعباده یزد همچنین  پس از اقامه نماز عبادی سیاسی  جمعه در اعتراض به هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص)  راهپیمایی کردند.
 
دراین راهپیمایی که با حضور مسولان، مردم، روحانیون، دانشجویان، طلاب، دانش آموزان وبسیجیان یزد برگزار  شد  نمازگران با شعارهای مرگ بر فرانسه، مرگ  براسراییل و لبیک یا رسول الله این اقدام  توهین آمیز  را محکوم کردند .
 
نمازگزاران  مازندرانی هم  در پی اهانت نشریه شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام در راهپیمایی امروز شرکت کردند و فریاد لبیک یا رسول الله سر دادند.
 
در پی اهانت بی شرمانه روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر مهر و مهربانی حضرت محمد (ص)، مردم  مازندران در راهپیمای بعد از نماز جمعه این هفته این حرکت توهین آمیز را محکوم کردند.
 
نمازگزاران کردستانی نیز پس از اقامه آیین عبادی سیاسی،  نماز جمعه همصدا با مردم سراسر کشور در راهپیمایی اعتراض آمیز، اقدام ننگین مجله فرانسوی شارلی ابدو در اهانت به ساحت مقدس  پیامبر مکرم اسلام (ص) را محکوم کردند.ؤ
 
نمازگزاران سنندجی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل، وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد،ارتش دنیا نتواند جوابم دهد، لبیک یا رسول الله وای امت محمد بپا خیز خشم وانزجار خود را نشان دادند.
 
اقشار مختلف  مردم  کهگیلویه و بویراحمد هم   در  اعتراض به هتک حرمت نشریه فرانسوی  « شارلی ابدو» به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) راهپیمایی و  این اقدام وقیحانه را محکوم کردند.
 
راهپیمایان با سر دادن شعارهای «لبیک یا محمد(ص)» و «محمد(ص) تا ابد پیغمبر ماست به راه دین و قرآن رهبر ماست» خواستار برخورد قاطع جامعه جهانی و سازمانهای بین المللی ودستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران با حامیان این فتنه شد.
 
مردم استان البرز نیز پس  از  حضور در نماز دشمن شکن جمعه در راهپیمایی دفاع
 
از حریم نبی اکرم (ص) شرکت کردند.
 
شرکت کنندگان با شعارهای مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل و مرگ بر فرانسه اقدام توهین آمیز هفته نامه فرانسوی به ساحت پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند.
 
لرستانی ها هم اقدام موهن نشریه فرانسوی درهتک حرمت به ساحت پیامبر اعظم ص را محکوم کردند .
 
در این راهپیمایی شرکت کنندگان اقدام نشریه  فرانسوی  شارلی ابدو را محکوم کرده و خشم وانزجار خود را ازاین  اقدام موهن اعلام کردند .
 
نماز گزاران کرمانشاهی نیز در  محکومیت  هتک حرمت ساحت پاک رسول الله (ص) راهپیمایی کردند و راهپیمایی انزجار خود  را  از این اقدام موهن دشمنان اسلام اعلام کردند .
 
مردم مومن و خداجوی خراسان شمالی نیز با راهپیمایی  از محل مصلاهای نمازجمعه،   اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو   را  در  اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص)  محکوم کردند.
 
خوزستانیها هم  در اعتراض به هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(ص) راهپیمایی کردند.
 
اقشار مختلف مردم با حضور در این راهپیمایی های باشکوه در شهرهای سراسر استان و سر دادن شعارهای مرگ براسراییل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر فرانسه، اقدام موهن نشریه فرانسوی در هتک حرمت نبی مکرم اسلام(ص) را محکوم کردند .
 
نمازگزاران استان سمنان هم   با شرکت در راهپیمایی ، توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام را محکوم کردند.
 
مردم ولایتمدار این استان  در راهپیمایی با شکوه با شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر فرانسه ، لبیک یا محمد ، ما عاشق اسلامیم  پیرو عاشوراییم ، اهانت به مقدسات دینی به بهانه آزادی بیان را دشمنی آشکار  استکبار با دین مبین اسلام دانستند .
 
مردم دارالمومنین همدان هم  در  اعتراض به اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو  به  ساحت  مقدس  پیامبر  مهر  و  رحمت  حضرت محمد مصطفی (ص) راهپیمایی کردند.
 
راهپیمایی  کنندگان در طول مسیر با سر دادن شعارهای «مرگ بر فرانسه »، «مرگ بر آمریکا  »،  «  مرگ بر اسرائیل » نفرت و  انزجار خود را نسبت به عاملان و حامیان این اقدام شنیع اعلام کردند.
 
مردم آزاده و دین دار گیلان به ویژه نمازگزاران پس از حضور در صفوف به هم فشرده   و  وحدت  آفرین نماز جمعه زیر باران در تظاهرات محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام شرکت کردند تا با این اعتراض همگانی بار دیگر به جهانیان بویژه  دشمنان  اسلام نشان دهند که در برابر توهین به مظهر لطف الهی، متمم مکارم اخلاق  و عصاره خلقت ساکت نمی نشینند.
 
نمازگزاران  استان چهارمحال و بختیاری  پس از اقامه نماز جمعه  با حضور در تظاهراتی   برائت  اعتراض  خود  را نسبت به انتشار کاریکاتور روزنامه فرانسوی اعلام کردند .
 
نمازگزاران بندرعباسی بعد از  اقامه نمازجمعه در محکومیت اهانت به ساحت قدسی پیامبر اسلام (ص) راهپیمایی کردند.
 
راهپیمایان  با  سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر فرانسه مسیرگلزار تا سه راه گلزار شهدا را پیمودند و خشم و انزجار خود را از حرکت خصمانه و بی شرحمانه نشریه فرانسوی اعلام کردند.
 
نمازگزاران مهابادی با ندای لبیک یا رسول الله  اهانت به پیامبر عظیم الشأن اسلام در مجله فرانسوی شارلی ابدو را بشدت  محکوم و بر اتحاد جهان اسلام در برابر توطئه های دشمنان تأکید  کردند.
 
همچنین نماز گزاران اردبیلی با سر دادن شعارهایی هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام (ص)  را محکوم کردند.
 
مردم آذربایجان غربی نیز در اعتراض به اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) راهپیمایی اعتراض آمیز برگزار کردند .
 
مردم گلستان  امروز پس از اقامه آیین عبادی سیاسی جمعه با برپایی راهپیمایی اهانت به رسول اکرم (ص) را محکوم کردند .
 
مردم نمازگزار گلستان در ۲۵ شهر این استان در راهپیمایی خود  اقدام موهن نشریه شارلی ابدو را  محکوم کردند.
 
مردم استان  از نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی  خواستند آمادگی کامل جوانان این خطه قهرمان خیز را به منظور مجازات اهانت کنندگان به ساحت پیامبر رحمت، به محضر ولی امر مسلمین جهان معروض و در صورت صلاحدید زمینه دادگاهی نمودن قلم به دستان وابسته به صهیونیزم را فراهم نمایند.
 
مردم کرمان هم  امروز پس از خطبه های نماز جمعه از مصلی تا میدان بسیج راهپیمایی وانزجار خود را از حرکت ددمنشانه دشمنان اسلام اعلام و با قرائت بیانیه ای بر آن تاکید کردند.
 
جمعی از دانشجویان، طلاب و اساتید بسیجی خوزستان نیز همگام با آحاد مردم اهواز  با اجتماع در حسینیه ثارالله این شهر اعتراض خود را نسبت به اهانت نشریه شارلی ابدو فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) نشان دادند.
 
همچنین نمازگزاران سیستانی در پایان نماز جمعه با برپایی راهپیمایی و تجمع اعتراض آمیز ،این حرکت مذبوحانه را محکوم کردند .
 
در این راهپیمایی نمازگزاران با سر دادن شعارهایی موج اسلام هراسی واسلام ستیزی که در غرب راه افتاده را محکوم کردند و خواستار اتحاد و انسجام بیشتر جهان اسلام علیه این اقدامات  شدند .

شناسه خبر : 8095

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سه =