یکی از اعضای هم‌پیمانی ملی عراق:  

اعلام خلافت داعش تلاشی صهیونیستی برای تحریف وجهه اسلام است
 

یکی از اعضای هم‌پیمانی ملی عراق اقدام گروه تروریستی داعش مبنی بر اعلام خلافت اسلامی در عراق را تلاشی صهیونیستی برای تحریف وجهه اسلام دانست.
«علی العلاق»، یکی از اعضای هم‌پیمانی ملی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد تصریح کرد: گروه‌های تروریستی مانند داعش که عناصر آن را افرادی جنایتکار و تروریست و قاتل تشکیل می‌دهند، نمی‌توانند، نماینده و نمود اسلام در هر شرایط و مکان و زمانی باشند و از مشروعیت برخوردار گردند.
العلاق افزود: شعارهایی که داعش سر می‌دهد، تنها تلاشی برای تحریف وجهه اسلام است و ایده تشکیل امارت اسلامی از سوی این گروه تلاشی است که صهیونیسم جهانی در پس آن قرار دارد تا چهره واقعی اسلام را در نگاه و دید مسلمانان تحریف کند و دعوتی است که از سوی مشتی قاتل و مجرم که از اسلام واقعی و حقیقی به دور هستند، صادر شده و چنین افرادی هیچ‌گاه نخواهند توانست نماینده اسلام واقعی باشند.
گروه تروریستی داعش در این اواخر سرکرده جنایتکار خود «ابو بکر البغدادی» را به عنوان مسلمانان اعلام کرد، کسی که قاتل بسیاری از کودکان و زنان و سالمندان به شمار می‌آید.
بسیاری از تحلیلگران و ناظران امور بین‌الملل داعش را ساخته و پرداخته رژیم صهیونیستی می‌دانند که هدف از تشکیل آن ضربه زدن به اسلام از داخل است.
 

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *