خانه / جریانات تکفیری / یکی از امرای داعش در تلعفر عراق کشته شد

یکی از امرای داعش در تلعفر عراق کشته شد

اربیل- ایرنا- یکی از مراکز گروه تروریستی وتکفیری داعش در شهر تلعفر موصل از سوی افراد ناشناس مورد حمله قرارگرفت و یکی از امرای داعش به نام ابو قیوم دراین حمله به همراه ۳ عضو دیگر این گروه تروریستی به هلاکت رسید.

سعید مموزینی مسئول بخش رسانه ای شاخه ۱۴ حزب دمکرات کردستان عراق در موصل با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا در اربیل گفت: امروز داعش نه تنها در خطوط مقدم تضعیف شده، بلکه نیروهای آنها از سوی گروه های مقاومت مردمی نیز مورد هدف قرار می گیرند که جدیدترین خبرها از تلعفر حاکی است یکی از مراکز داعش مورد حمله قرار گرفته و ۳ عضو داعش به همراه یکی از امرای این گروه تروریستی به هلاکت رسیده اند.
با طولانی شدن تسلط داعش بر مناطقی از شمال عراق، از جمله استان نینوا به مرکزیت موصل ، قوانین و اقدامات این گروه تروریستی اهالی منطقه را خسته کرده است بطوری که گزارش ها حاکی از تشکیل هسته های مقاومت مردمی در سراسر این مناطق است و این گروه ها، هر ازگاهی ضرباتی سختی به داعش وارد می کنند. آخرین مورد مسمومیت فرماندهان داعش در یک رستوران در موصل بود که تعدادی از آنان کشته شدند.
سعید مموزینی، درتشریح یکی ازفشارها وسخت گیری های جدید داعش افزود : داعش از ترس انتشار اخبار مناطق تحت کنترل خود اقدام به دستگیری کسانی می کند که موبایل در دست دارند و درتازه ترین اقدام از این دست ۱۲۷ نفر را در موصل دستگیر کرده است.
به گفته این مقام مسئول حزب دمکرات کردستان عراق داعش همچنین ۲۱ منزل مسکونی در منطقه قره قوش از توابع استان موصل را منهدم کرده است.

شناسه خبر : 3731

این خبر رو هم ببینید

کشتن شیعه و سنی برای گروه‌های تکفیری تفاوتی ندارد

امامان جمعه استان کردستان با محکوم کردن اقدامات تروریستی داعش در پاکستان، می‌گویند؛ برای داعش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هشت =