یک روزنامه‌ی ملی‌گرای ترکیه: رضا ضراب رئیس جمهور ترکیه شود

گفتگوی زنده ی تلویزیونی با رضا ضراب واکنش های تند و کنایه آمیز رسانه های مخالف دولت اردوغان را به دنبال آورد.
 

 
 
به گزارش کردپرس، گفتگوی شبکه ی تلویزیونی aHABER با رضا ضراب واکنش های فراوانی به دنبال آورد. این شبکه که به عنوان یکی از تریبون ها و رسانه های حامی دولت اردوغان شناخته می شود، مورد انتقادات گسترده ی مخالفین دولت  قرار گرفت. مخالفین بر این باورند که گفتگو مزبور دهن کجی به قانون و دستگاه قضا و تلاش برای تبرئه نمودن یک فرد خاطی است.
روزنامه ی سوزجو که به عنوان یکی از روزنامه های تند ملی گرایان ترکیه شناخته می شود، امروز عکس و تیتر صفحه ی نخست خود را به این موضوع اختصاص داده و این تیتر کنایی را برگزید:«رضا ضراب رئیس جمهور ترکیه شود». این روزنامه در یک گزارش ویژه اعلام کرده که حمایت دولت اردوغان از رضا ضراب به این خاطر است که وی از راه نقل و انتقال غیرقانونی ارز و طلا، بخشی از کسری بودجه ی دولت را جبران کرده است.
دولت باغچلی رهبر حزب حرکت ملی نیز در اعتراض به این موضوع اعلام کرد؛ در سخنرانی های خود همواره به این موضوع اشاره خواهد کرد و همچنان رضا ضراب را به عنوان همدست دولت در پرونده ی فساد مالی می شناسد.

این خبر رو هم ببینید

سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در سانحه بالگرد به شهادت رسید.

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *