خانه / جریانات تکفیری / یک مقام سعودی: ما به داعش کمک انسان دوستانه می کنیم!

یک مقام سعودی: ما به داعش کمک انسان دوستانه می کنیم!

پس از ابراز نگرانی سازمان ملل از شکنجه درعربستان، رییس فدراسیون فوتبال این کشور اذعان داشت به نشانه اعتراض از این به بعد در زمین سازمان ملل هم بازی نخواهیم کرد.

احمد بن عید در نشست خبری که در ارتباط با شکسن های تحقیر آمیزشان مقابل باشگاه های فوتبال ایران برگزار شده بود اذعان داشت: ما هر سال میلیون ها دلار پول بی زبان را خرج پول چایی و پرتقال برای بچه های سازمان ملل می کنیم. پولش را می دهیم راحت باشیم! آن وقت سازمان ملل در امور خصوصی ما دخالت می کند. مروت و انسانیت کجا رفته است؟ چرا حلال و حرام حالیتان نمی شود؟ بان کی مون! به خدا مسلمون نیستی! امیدوارم هرچه زودتر سازمان ملل به زباله دان تاریخ ریخته شود.
وی همچنین تعریض کرد: ما با بررسی هایی که کردیم دیدیم جان بازیکنان‌مان در بسیاری از کشورها در خطراست. زیرا متاسفانه اکثر تروریست ها تابعیت عربستانی دارند و بازیکنان ما را راه نمی دهند. لذا تصمیم گرفتیم بازی های ملی خارج از خانه خود را صرفا در کشور دوست و همسایه یعنی جی بوتی برگزار کنیم. درهمین زمینه یکی از شاعران شهیر عرب می فرماید: یا بیا بریم به جی بو تی، یا بیا به خونه ی ما.
ایشان در پاسخ سوال خبرنگار مهرآباد مبنی برعلت بمب باران یمن و حمایت از داعش توسط عربستان گفت: اولا دوستان لطف کنند این خبرنگارعزیز را بدهند برادران داعش بخورند. متشکرم. ثانیا من واقعا از تحریف اخبار ناراحت و متعجبم. ما در یمن برای مردم جنگ زده با هواپیماهای خود غذا و پوشاک ارسال می کنیم. طبیعی است هنگام برخورد بسته های سنگین آذوقه کمی صدا و گرد و خاک به وجود بیاید والا بمبی در کار نیست و مدارکش هم موجود است. در ارتباط با داعش هم عرض کنم هرچند ما همه ی اقدامات آن ها را تایید نمی کنیم، اما داعشی ها هم بنده ی خدا هستند؛ نمی شود بگذاریم از گرسنه گی بمیرند و اگر اسلحه، پول و آذوقه ی محدودی به آنها می رسد بیشتر در قالب کمک های انسان دوستانه و مردمی است.
*مهرآباد، صفحه طنز خبرگزاری مهر است که روزانه با سوژه های اقتصادی، اجتماعی، هنری، ورزشی، خدای ناکرده سیاسی و غیره، به ویژه و غیره شوخی خواهد کرد.

شناسهٔ خبر: ۳۶۰۹۰۵۶ – چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۰۷:۱۵
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 3329

این خبر رو هم ببینید

واکنش علمای اهل سنت سراسر کشور به هتک حرمت پرچم رسول‌الله؛ حضرت محمد(ص) خط قرمز همه مسلمانان است/ آشوبگران بدنبال اهداف ضدامنیتی هستند

به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پی اتفاقات و ناآرامی اخیر در سروان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 3 =