خانه / اقتصادی / یک میلیارد تومان پروژه از محل تبصره ۳ در مریوان و کانی دینار در حال اجرا است

یک میلیارد تومان پروژه از محل تبصره ۳ در مریوان و کانی دینار در حال اجرا است

در شهرهای مریوان و کانی دینار، پنج پروژه با اعتبار ۹۴۶ میلیون تومان از محل اعتبارات تبصره ۳ در حال اجرا است.
 
 

اسرین مقصودی- خبرنگار کورد نوریک میلیارد تومان پروژه از محل تبصره ۳ در مریوان و کانی دینار در حال اجرا استمدیر دفتر روابط عمومی شرکت آبفا کردستان گفت: در شهرهای مریوان و کانی دینار، پنج پروژه با اعتبار ۹۴۶ میلیون تومان از محل اعتبارات تبصره ۳ در حال اجرا است.

 

 ادریس شریفی گفت: از محل تبصره ۳ قانون ایجاد تسهیلات برای توسعه طرح‌های فاضلاب و بازسازی شبکه‌های آب شهری، پروژه‌های مختلفی در محلات و نواحی حاشیه شهرهای استان در حال اجرا است.
وی اظهار کرد: از جمله شهرهایی که این طرح‌ها در آن در حال انجام یا اقدام بوده، مریوان و کانی دینار است که در مریوان چند پروژه از جمله اصلاح شبکه توزیع آب، استانداردسازی انشعابات آب و در مریوان و کانی دینار ساخت و بازسازی حوضچه و منهول در حال اجرا است؛ ضمن آنکه پروژه اصلاح شبکه جمع آوری فاضلاب مریوان و اصلاح شبکه آب کانی دینار در دست اقدام قرار دارد.
شریفی در تشریح جزئیات پروژه‌ها گفت: از محل تبصره ۳ پروژه اصلاح شبکه توزیع آب مریوان به مبلغ ۱۰۵ میلیون و پانصد هزار تومان، استانداردسازی ۳۰۰ فقره انشعاب آب به مبلغ ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ساخت و بازسازی حوضچه و منهول مریوان و کانی دینار به مبلغ ۱۲۹ میلیون و پانصد هزار تومان در حال اجرا است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین از محل این تبصره، پروژه اصلاح شبکه جمع آوری فاضلاب مریوان به مبلغ ۴۹۲ میلیون و پانصد هزار تومان و پروژه اصلاح شبکه آب کانی دینار با اعتبار ۱۸۰ میلیون تومان در دست اقدام است.
شریفی یادآور شد: تبصره ۳ قانون ایجاد تسهیلات برای توسعه طرح‌های فاضلاب و بازسازی شبکه‌های آب شهری، با دریافت مبالغی در قبوض آب از مشترکان به شرکت‌های آب و فاضلاب اجازه می‌دهد با هماهنگی شوراهای شهر از محل این مبالغ پروژه‌های اساسی و زیرساختی در محلات حاشیه شهرها اجرا شود.
مدیر دفتر روابط عمومی آبفا کردستان ابراز امیدواری کرد با اجرای اینگونه اقدامات زمینه بهره مندی ساکنان نواحی حاشیه شهرهای استان بیش از پیش فراهم و گام های بلندی در راستای عدالت اجتماعی برداشته شود.
 

شناسه خبر : 845

این خبر رو هم ببینید

تورم چه بلایی بر سر زندگی فقیران می‌آورد؟/* خالد توکلی

اگر چه امروزه در بسیاری از کشورهای جهان، «تورم» اقتصادی رخت بربسته است، در طول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =