خانه / سیاسی /  یک نماینده سنندج مشخص شد

 یک نماینده سنندج مشخص شد

براساس آخرین نتایج شمارش آرا، سیدمهدی فرشادان با ۵۴ هزار و ۲۴۰ رای به مجلس راه شده و سیداحسن علوی و سالار مرادی در دور دوم برای نشستن روی کرسی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به رقابت می‌پردازند.

به گزارش فرهنگ نیوز، شمارش آرا در حوزه انتخابیه سنندج، کامیاران و دیواندره به پایان رسیده و براساس آخرین آمارسیدمهدی فرشادان ۴۷ هزار و ۸۱۶ رأی، سیداحسن علوی ۳۹ هزار و ۱۵۶ رای، اسعد یوسفی ۲۲ هزار و ۳۱۴ رأی و سالار مرادی ۱۶ هزار و ۷۸۶ رأی را به دست آوردند.
 
براساس آمارهای اعلام شده از شهرستان کامیاران، سیداحسن علوی ۹ هزار و ۴۶۶ رأی، حسین ابراهیمی ۹ هزار و ۵۲۴ نفر، اکبر ویسی ۸ هزار ۴۳۷، سالار مرادی ۸ هزار ۵۹۲ رأی، سیدمهدی فرشادان ۶ هزار ۴۲۴، سروش روحانی ۳ هزار و ۸۲۳ و اسعد یوسفی ۴۸۵ رأی را از کل آرا به خود اختصاص داده‌اند.
 
در مجموع سیدمهدی فرشادان با کسب ۵۴ هزار و ۲۴۰ رأی به خانه ملت راه یافت و سیداحسن علوی با کسب ۴۸ هزار و ۶۲۲ رای و سالار مرادی با کسب ۲۵ هزار و ۳۷۶ رای در دور دوم انتخابات دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سنندج، کامیاران با هم به رقابت می‌پردازند.
 
در حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران ۳۲ نامزد برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هم رقابت کردند در این حوزه انتخابیه در مجموع ۵۰۵ هزار و ۳۶۷ نفر واجد شرایط رای دادن بودند که از این تعداد ۳۵۶ هزار و ۵۱۲ نفر در سنندج، ۶۴ هزار و ۹۱۱ نفر در دیواندره و ۸۳ هزار و ۹۴۴ نفر در کامیاران هستند.
 
 
منبع: فارس پیام/۷۹۰۰۱/نæÈ 

شناسه خبر : 13979

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + دوازده =