۱۱۴ ایستگاه دیجیتال روستایی در کردستان افتتاح شد

سنندج – طی مراسمی و با حضور رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس چندین طرح و پروژه صدا و سیمای مرکز کردستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

ظهر امروز و با حضور رئیس جمهور و از طریق دیدئو کنفرانس در سنندج، چندین طرح و پروژه صدا و سیمای مرکز کردستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
در این مراسم علی دارابی معاون امور استانهای سازمان صدا و سیمای گفت: امروز ۱۱۴ ایستگاه دیجیتال روستایی در شهرستان های مختلف استان کردستان مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی ادامه داد: با افتتاح این میزان ایستگاه جدید دیجیتال در استان کردستان میزان بهره مندی مردم ساکن در مناطق روستایی این استان به شبکه های رادیویی و تلویزیونی افزایش پیدا می کند.
معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما عنوان کرد: اعتبار مورد نیاز برای احداث ۱۱۴ ایستگاه دیجیتال ۱۰ میلیارد تومان است که از محل اعتبارات مصوب سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان تامین شده است.
وی اظهار داشت: همچنین برای نخستین بار در شبکه های استانی صدا و سیما دو استودیو جدید با امکانات روز در شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان مورد بهره برداری قرار گرفت.
دارابی افزود: امروز کار ساخت و تولید سریال سنجر خان که یکی از مبارزان صاحب نام در تاریخ کردستان به شمار می رود نیز آغاز شد.

شناسهٔ خبر: 3938789 – شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ – ۱۴:۱۱

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *