۲۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی درکردستان اختصاص یافته است

سنندج- مسئول بسیج سازندگی سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد ۳ هزار و ۴۰۰ شغل پایدار از سال ۸۸ تا ۹۵ در کردستان اختصاص یافته است.

 رضا ولی بیگی ظهر امروز در حاشیه جلسه استانی احیای اراضی و آبخیزداری در شهرستان قروه گفت: از سال ۸۸ تا پایان امسال ۴هزار و ۳۲ پروژه محرومیت زدایی، سازندگی و اردوهای جهادی دراستان اجرا شده است.
وی عنوان کرد: برای اجرای این طرح های عمرانی تاکنون اعتباری حدود ۵۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان  صرف وهزینه شده است.
وی به فعالیت های غیرعمرانی اشاره کرد و اظهارداشت: دراین زمینه افراد علاقمند و متخصصی که جویای کار هستند به طور رایگان آموزش می بینند و با اعطای تسهیلات وارد بازار کار خواهند شد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه بیت المقدس کردستان بیان کرد: از سال ۸۸ تا ۹۵ به عبارتی طی این هفت سال ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد ۳ هزار و ۴۰۰ شغل پایداردر این استان اختصاص پیدا کرده است.
ولی بیگی با اشاره به اینکه طی ۳۷ سال گذشته بسیج بیشترین خدمات را در عرصه های مختلف داشته است، افزود: پروژه های مختلف سازندگی در دستور کار قرار گرفته و نتایج ثمربخشی هم تاکنون داشته اند.
وی عنوان کرد: امروز در عرصه های مختلف سازندگی بسیجیان با تمام توان واردشدند و گروه ه های جهادی برای محرومیت زدایی گام های ارزشمندی را برداشته اند.

شناسهٔ خبر: 3933930 – پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ – ۱۲:۱۹

این خبر رو هم ببینید

استاندار آذربایجان‌غربی: تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در مرزها مانعی برای توسعه است

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر ضرورت توسعه پایانه‌های مرزی و مدیرت واحد در مرزهای استان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *