۳۰ نفر از فروشندگان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر در دهگلان دستگیر شدند  

فرماندار دهگلان از دستگیری ۳۰ نفر از فروشندگان و توزیع‌کنندگان انواع مواد مخدر در شهرستان دهگلان در دو ماه گذشته خبر داد.
 

محمد رضایی ا در جلسه کمیسیون مبارزه با مواد مخدر شهرستان دهگلان که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد از دستگیری 30 نفر از توزیع‌کنندگان مواد مخدر در شهرستان دهگلان خبر داد.
وی گفت: خوشبختانه استان کردستان از لحاظ گرایش به مواد مخدر از استان‌های سفید کشور است و باید در زمینه عواقب گرایش به مواد مخدر در مدارس و کانون‌های مساجد برنامه‌ریزی کرد.
فرماندار دهگلان تصریح کرد: متاسفانه بر اساس آمار کارشناسان استعمال مواد مخدر از حالت سنتی خارج شده است و امروزه بیشتر مبتلایان به مواد مخدر به مواد صنعتی مانند شیشه روی آورده‌اند.
 
وی گفت: باید از تمام حوزه‌ها برای پیشگیری جوانان به مواد مخدر وارد شد و خواستار تقویت برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در سطح شهزستان شد.
 
رضایی از کشفیات مواد مخدر طی دو ماه گذشته توسط نیروهای خدوم نیروی انتظامی  تقدیر کرد و افزود: در دو ماه گذشته و در راستای مبارزه با مواد مخدر در شهرستان دهگلان بیش از 9 کیلو و 500 گرم تریاک و یک محل توزیع شیشه در شهرستان کشف و در این رابطه 30 نفر از متهمان به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
 
وی از پرداخت تسهیلات به همسران افراد معتاد که دوره درمان را سپری کرده و لغزش نداشته‌اند خبر داد و گفت: به افرادی که با تائیدیه بهزیستی قبلاً معتاد بوده و دوره درمان را سپری کرده‌اند و لغزش نداشته‌اند به همسران آنها وام 3تا 5 میلیون تومان برای فرشبافی و خیاطی پرداخت می‌شود.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *