۵ کشته و مجروح در تصادف محور اصلی سقز سنندج  

رئیس فوریت‌های پزشکی شهرستان سقز گفت: تصادف دو دستگاه خودرو پژو در کیلومتر ۶۵ جاده سقز سنندج ۵ کشته و مجروح برجای گذاشت.
 

 
علیرضا تمیمی اظهار کرد: به دنبال تماس تلفنی عصر روز گذشته فردی با مرکز فوریت‌های پزشکی سقز مبنی بر وقوع یک فقره تصادف خونین در کیلومتر 65 مسیر اصلی سقز به سنندج، بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از مرکز اصلی 115 در شهر سقز و یک دستگاه آمبولانس دیگر از پایگاه امدادی ایرانخواه همراه با امدادگر به محل اعزام شدند.
وی با بیان اینکه پس از رسیدن نیروهای امدادی این مرکز و نیروهای امدادی هلال احمر شهرستان سقز به محل وقوع تصادف مشخص شد که به علت وقوع یک فقره تصادف بین دو دستگاه پژو 405 و پژو پارس، متأسفانه دو نفر از سرنشینان سواری پژو پارس به نام‌های خدارحم محمدی 44 ساله و علی رحمت‌پناه 29 ساله به علت شدت تصادف در دم کشته شده‌اند.
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان سقز تصریح کرد: در این حادثه 3 نفر دیگر هم از سرنشینان هر دو خودرو که مصدوم شده بودند به وسیله آمبولانس‌های هلال احمر و مرکز فوریت‌های پزشکی 115 شهرستان سقز با توجه به نزدیکی محل وقوع حادثه به شهر دیواندره برای مداوا به بیمارستان امام خمینی این شهر منتقل شدند.
وی گفت: جان‌باختگان این تصادف دلخراش نیز که اهل شهرستان بانه هستند، به همین بیمارستان انتقال داده شدند.
علت تصادف توسط پلیس در دست بررسی قرار دارد.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *