خانه / اجتماعی / ۱۵ و نیم میلیون لیتر بنزین در نوروز ۹۵ در کُردستان مصرف شد/افزایش ۱۸ درصدی نفت سفید به دلیل برودت هوا

۱۵ و نیم میلیون لیتر بنزین در نوروز ۹۵ در کُردستان مصرف شد/افزایش ۱۸ درصدی نفت سفید به دلیل برودت هوا

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از مصرف ۱۵ و نیم میلیون لیتر بنزین در نوروز ۹۵ خبر داد.

به گزارش کُردتودی، “فریدون یاسمی” مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستاناز مصرف بیش از ۱۵ میلیون و ششصد و هفتاد هزار لیتر بنزین در تعطيلات نوروز ۹۵ خبر داد و گفت: از اوايل اسفند ماه سال ۹۴ و با هدف خدمت رساني بهتر به مردم به ويژه مسافران نوروزي پخش منطقه كردستان، بيش از ۱۳ اكيپ بازرسي به  64 باب جايگاه عرضه و۵۲ باب جايگاه CNG سطح استان جهت بازرسی دقیق و مستمر اعزام شدند.
وی اظهار کرد: در مدت یاد شده و در بازرسی‎های بعمل آمده، هيچ گونه مشكلي در راستاي توزيع انواع سوخت با توجه به شرايط جوي پيش آمده در سطح استان بوجود نيامد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با اشاره به مصرف دیگر فرآورده‎های نفتی، افزود: گاز طبیعی (CNG) 4650 تن و نقتگاز ۵ میلیون و سیصد و شصت هزار تن در مدت یاد شده مصرف شد.
یاسمی با اشاره به برودت هوا در اين ايام از افزايش ۱۸درصدي مصرف نفت سفيد در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و افزود: برنامه ريزي لازم جهت تامين، ذخيره سازي و توزيع سوخت در استان به خوبي صورت پذيرفت.کد خبر : ۱۴۹۳۲
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 6833

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − دو =