1800 مورد بازرسی در کردستان / متخلفان 14 میلیون تومان جریمه شدند  

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: طی یک هفته گذشته در مجموع یک هزار و 872 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی موجود در استان صورت گرفته است.
 

 
 
      
پیمان اسراری به بیان آخرین آمار و جزئیات بازرسی‌های صورت گرفته در سطح استان پرداخت و اظهار کرد: طی روزهای 14 تا 20 دی ماه سال‌جاری در مجموع یک‌هزار و 872 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی موجود در استان صورت گرفته است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خاطرنشان کرد: در جریان این بازرسی‌ها در مجموع 110 پرونده تشکیل شده است.
اسراری تصریح کرد: در یک هفته گذشته 138 مورد تخلف در این بازرسی‌ها محرز شده است، ضمن آنکه تعداد گزارش‌ها به ستاد خبری 99 مورد بوده است.
وی افزود: طی یک هفته گذشته 33 پرونده ناشی از این گزارش‌ها تشکیل شده است و ارزش ریالی تخلفات کشف شده در این مدت 137 میلیون و 929 هزار و 464 ریال بوده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد: نظارت دقیقی از سوی مجموعه سازمان بر روی وضعیت بازار صورت می گیرد و تمامی تغییرات منطقی و غیر منطقی نرخ اجناس نیز رصد می‌شود.
اسراری افزود: شهروندان کردستانی می‌توانند با شماره تلفن 124 شکایات خود در خصوص تخلفاتی از قبیل گرانفروشی، کم فروشی و سایر موارد را به سازمان اعلام کنند.
وی تصریح کرد: همچنین ادارات سازمان صنعت، معدن و تجارت در شهرستان ها آماده دریافت گزارش‌های شهروندان سایر شهرستا‌ن‌ها هستند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در پایان ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم زمینه بهره‌مندی شهروندان کردستانی از بازاری آرام و مطمئن فراهم شود.
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *