خانه / اجتماعی / ۱۸۰۰ مورد بازرسی در کردستان / متخلفان ۱۴ میلیون تومان جریمه شدند  

۱۸۰۰ مورد بازرسی در کردستان / متخلفان ۱۴ میلیون تومان جریمه شدند  

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: طی یک هفته گذشته در مجموع یک هزار و ۸۷۲ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی موجود در استان صورت گرفته است.
 

 
 
      
پیمان اسراری به بیان آخرین آمار و جزئیات بازرسی‌های صورت گرفته در سطح استان پرداخت و اظهار کرد: طی روزهای ۱۴ تا ۲۰ دی ماه سال‌جاری در مجموع یک‌هزار و ۸۷۲ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی موجود در استان صورت گرفته است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خاطرنشان کرد: در جریان این بازرسی‌ها در مجموع ۱۱۰ پرونده تشکیل شده است.
اسراری تصریح کرد: در یک هفته گذشته ۱۳۸ مورد تخلف در این بازرسی‌ها محرز شده است، ضمن آنکه تعداد گزارش‌ها به ستاد خبری ۹۹ مورد بوده است.
وی افزود: طی یک هفته گذشته ۳۳ پرونده ناشی از این گزارش‌ها تشکیل شده است و ارزش ریالی تخلفات کشف شده در این مدت ۱۳۷ میلیون و ۹۲۹ هزار و ۴۶۴ ریال بوده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد: نظارت دقیقی از سوی مجموعه سازمان بر روی وضعیت بازار صورت می گیرد و تمامی تغییرات منطقی و غیر منطقی نرخ اجناس نیز رصد می‌شود.
اسراری افزود: شهروندان کردستانی می‌توانند با شماره تلفن ۱۲۴ شکایات خود در خصوص تخلفاتی از قبیل گرانفروشی، کم فروشی و سایر موارد را به سازمان اعلام کنند.
وی تصریح کرد: همچنین ادارات سازمان صنعت، معدن و تجارت در شهرستان ها آماده دریافت گزارش‌های شهروندان سایر شهرستا‌ن‌ها هستند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در پایان ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم زمینه بهره‌مندی شهروندان کردستانی از بازاری آرام و مطمئن فراهم شود.
 

شناسه خبر : 9829

این خبر رو هم ببینید

اراضی ملی؛ معضلی که دست از سر سقزی ها بر نمی دارد

اراضی ملی یا تداخل مالکیت اراضی داخل محدوده یا روستاهای شهرستان سقز، معضلی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + ده =