خانه / اجتماعی / ۴۳ هزار و ۴۶۹ مهمان نوروزی در مراکز آموزش و پرورش پذیرش شدند

۴۳ هزار و ۴۶۹ مهمان نوروزی در مراکز آموزش و پرورش پذیرش شدند

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: از ابتدای اسکان مسافران نوروزی در مراکز اقامتی این اداره‌کل تا روز ۱۳ فروردین‌ماه ۹۵ تعداد ۴۳ هزار و ۴۶۹ نفر مهمان پذیرش و اسکان شدند.

رشید قربانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: این تعداد میهمان نوروزی در قالب ۱۰ هزار و ۴۲۷ خانوار در مراکز اقامتی اسکان یافتند و از تجهیزات مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان کردستان بهره بردند.
وی خاطرنشان کرد: پذیرش میهمانان نوروزی امسال معادل ۱۰۸ هزار و ۶۷۳ نفر روز میهمان بود که خدمات لازم به این عزیزان ارائه شد.
قربانی بیان کرد: در نوروز امسال ۱۷ مرکز پذیرش آموزش و پرورش در سطح مناطق و شهرستان‌های استان کردستان آماده ارائه خدمات به میهمانان نوروزی بود که از این تعداد پنج مرکز در شهرستان سنندج دایر شد.
مدیرکل آموزش و پرورش اضافه کرد: علاوه بر شهرستان سنندج در سایر شهرها و مناطق استان نیز ۱۲ مرکز دایر و آماده خدمت‌رسانی به میهمانان نوروزی بود.
قربانی بیان کرد: امسال ۲۳۸ مدرسه استان با دو هزار و ۲۷۴ کلاس و اتاق آماده اسکان میهمانان نوروزی بود و عوامل اجرایی این مراکز خدمات لازم را میهمانان ارائه دادند.
این مسئول به تعداد عوامل اجرایی آماده فعالیت در مراکز اسکان و پذیرش آموزش و پرورش استان اشاره کرد و گفت: امسال ۶۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی در مراکز پذیرش و اسکان به میهمانان و مسافران نوروزی خدمات ارائه کردند.
وی در پایان اضافه کرد: علاوه بر خدمات لازم در راستای ارائه اسکان مسافران نوروزی مسئولان استانی و شهرستان از مراکز اقامتی میهمانان بازدید و با میهمانان نوروزی دیدار کردند.
۹۵/۰۱/۱۴ :: ۰۹:۵۲ لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 6847

این خبر رو هم ببینید

«سنندج» شهر آواها و نواها/ کردستان قطب موسیقی عرفانی

کردستان سرزمین آواها و نواها، عرفان و تصوف، با طبیعتی بکر و غنی‌ترین فرهنگ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =