خانه / اجتماعی / ۵۰شهید در بیست و ششمین روز از تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه

۵۰شهید در بیست و ششمین روز از تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه

منابع خبری در نوار غزه گزارش دادند، در بیست و ششمین روز از حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۵۰ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا،به نقل از شبکه خبری المیادین، خبرنگار شبکه خبری المیادین از نوار غزه گزارش داد که از صبح امروز تا کنون ۵۰ تن بر اثر حملات رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند.
 
نیمه شب گذشته نیز بر اثر حملات هوایی و توپخانه‌ای ارتش اسرائیل به نوار غزه بیش از ۴۰ فلسطینی دیگر شهید شدند و تعداد شهدای روز گذشته به ۱۰۷ تن و بیش از ۴۰۰ زخمی رسید.
 
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد بعد از گذشت ۲۵ روز از تجاوز اسرائیل به نوار غزه بیش از ۱۶۴۳ شهید و ۸۸۴۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند.
 
همچنین از طرف دیگر گردان های القسام اعلام کرد که از زمان آغاز حمله زمینی ارتش اسرائیل به نوار غزه بیش از ۱۳۰ تن از نظامیان این رژیم کشته شده‌اند اما اسرائیل این تعداد را بیش از ۶۱ تن اعلام کرده است.
 
به گزارش برنا، روز پنجشنبه سازمان ملل اعلام کرده بود که گروه‌های فلسطینی و اسرائیل برای توافق آتش بس ۳ روزه به توافق رسیده‌اند که از قرار بود از ۸ صبح روز جمعه به وقت محلی شروع شود و در این مدت ۷۲ ساعته دو هیئت از فلسطین و رژیم صهیونیستی مذاکرات را برای آتش بس دائم با میزبانی قاهره ادامه بدهند؛ ولی دو ساعت بعد از شروع آتش بس اسرائیل حملات خود به رفح واقع در جنوب غزه از سر گرفت که در همان حملات اولیه بیش از ۷۰ فلسطینی شهید شدند.

شناسه خبر : 8593

این خبر رو هم ببینید

الزامات مدیریت و توسعه روستایی/ یحیی دباغی *

قش روستاییان و روستا به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده توسعه از اهمیت به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سه =