خانه / اجتماعی / عریان شدن سربازان اسرائیلی در اعتراض به جنگ!

عریان شدن سربازان اسرائیلی در اعتراض به جنگ!

گروه های مقاومت موفق شده اند بیش از ۵۰ سرباز را به هلاکت رسانده و بیش از ۱۵۰ نفر دیگر را نیز زخمی کنند که حال برخی زخمی ها وخیم اعلام شده است.

به گزارش ادیان نیوز، اخبار رسیده از سرزمین های اشغالی حاکی از آن است که گروه های مقاومت مسلحانه فلسطینی توانسته اند به گونه ای در برابر حملات ددمنشانه ارتش صهیونیستی مقاومت کنند، که سربازان، فرماندهان و مقامات نظامی و سیاسی این رژیم را غافلگیر کرده اند.
عریان شدن سربازان اسرائیلی در اعتراض به جنگ!بر همین اساس، گفته می شود فشار جنگ علیه سربازان به قدری بالا بوده که بسیاری از آنها از فرمان فرماندهان خود سرپیچی کرده و حاضر به شرکت کردن در لشکرکشی زمینی به غزه نمی شوند.
تعدادی از سربازان نیز فرار کرده و خود را مخفی کرده اند که احتمالا در آینده ارتش صهیونیستی به سراغ آنان خواهد رفت تا آنها را بازداشت و یا از ارتش اخراج کند.
در این میان برخی از سربازان جوان شیوه ای متفاوت برای اعتراض به این حمله اتخاذ کرده اند. آنها ترجیح داده اند با عریان شدن و گرفتن عکس از خود و انتشار گسترده آن در فضای مجازی، صدای اعتراض آمیز خود را به گوش جهانیان برسانند و به افکار عمومی جهان بگویند که راضی به شرکت در این جنگ سخت و طاقت فرسا نیستند اما فرماندهانشان آنان را اجرا کرده و در معرض مرگ قرار می دهند.
لازم به ذکر است، تا به این لحظه آمار دقیقی از تعداد تلفات ارتش صهیونیستی در حمله به غزه وجود ندارد اما برخی منابع حاکی از آن است که گروه های مقاومت موفق شده اند بیش از ۵۰ سرباز را به هلاکت رسانده و بیش از ۱۵۰ نفر دیگر را نیز زخمی کنند که حال برخی زخمی ها وخیم اعلام شده است.
عریان شدن سربازان اسرائیلی در اعتراض به جنگ!گروه های مقاومت مسلحانه فلسطینی از آغاز حمله ارتش صهیونیستی به غزه تاکنون بیش از ۱۰۰۰ موشک دست ساز و غیره به سمت سرزمین های اشغالی پرتاب کرده که بیش از ۸۰ درصد آن از سامانه ضد موشکی گنبد آهنین گذشته اند.
در پایان لازم است به خاطر انتشار این تصاویر از همه کاربران محترم سایت پوزش بطلبیم.

شناسه خبر : 8653

این خبر رو هم ببینید

الزامات مدیریت و توسعه روستایی/ یحیی دباغی *

قش روستاییان و روستا به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده توسعه از اهمیت به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =