خانه / اجتماعی / فعالیت ۲کمپ ترک اعتیاد در دهگلان  

فعالیت ۲کمپ ترک اعتیاد در دهگلان  

فرماندار دهگلان از فعالیت دو مرکز ترک اعتیاد در این شهرستان خبر داد.
 

محمد رضایی در بازدید از مرکز ترک اعتیاد روستای باشماق با تأکید بر لزوم آگاه‌سازی جوانان از خطرات و مضرات استفاده از مواد مخدر اظهار کرد: موضوع اعتیاد به مواد مخدر علاوه بر یک مسئله اجتماعی، تبعات سیاسی و امنیتی را هم به دنبال دارد به گونه‌ای که هر روز شاهد کاهش سنی افراد معتاد هستیم.
وی با بیان اینکه دشمنان در زمینه گسترش استفاده از مواد مخدر در بین جوانان و نوجوانان کشور بر روی قشر دانش‌آموز سرمایه‌گذاری می‌کنند، گفت: با توان مضاعف باید در زمینه ایمن‌سازی تمامی اقشار به ویژه قشر دانش‌آموز تلاش کنیم.
فرماندار دهگلان تصریح کرد: در این راستا مسئولان و والدین باید با آگاه‌سازی نوجوانان و جوانان نسبت به مضرات استفاده از مواد مخدر، ایشان را از گرفتار شدن در دام این بلای خانمان‌سوز نجات دهند.
وی گفت: برای پیشگیری و آگاه‌سازی مردم باید کلاس‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی به وسیله رسانه‌ها و دستگاه‌های مربوطه صورت بگیرد.
فرماندار شهرستان دهگلان با بیان اینکه در حال حاضر دو مرکز ترک اعتیاد در این شهرستان فعال است، افزود: کمپ‌هایی که در شهرستان وجود دارد باید از  آمار و استانداردهای لازم برخوردار و بازدیدها و نظارت‌های ویژه را دارا باشد.

شناسه خبر : 9987

این خبر رو هم ببینید

رهبر انقلاب: نباید بگذاریم اختلاف در کشور رخ دهد/ در ایران شیعه و سنی در کنار هم قرن‌هازندگی کردند و می‌کنند

رهبر معظم انقلاب با تحسین گرایش مردمی و محسوس دولت، تقویت و تکمیل این حرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + نوزده =